Budování značky

Branding a grafika pro konzistentní komunikaci vaší značky

Při budování značky firmy všechno souvisí se vším: brand, vizuální styl a grafická podoba jdou spolu ruku v ruce. Jednotný vzhled webové stránky i materiálů a jasně definovaný branding vás srozumitelně představí stávajícím i potenciálním zákazníkům a partnerům a pomůže budování značky. 

ikona megafon, komunikujte svůj brand jasně a nahlas, budování značky

Branding

V rámci brandingu se zaměřuji na podstatu vaší značky a její hodnotu. Zvolíme komunikační tón i vizuální styl a vše vyladíme tak, abyste byli připraveni pro každou situaci. Na konci získáte brand manuál, který definuje komunikaci napříč všemi materiály.

ikona pro vizualizaci grafiky

VIzuální styl

Tvorbu vizuálního stylu v podobě designu při realizaci nebo přípravy grafického manuálu nabízím především živnostníkům a malým firmám. Zahrnuje návrh typografie, barevné palety a obrázků pro jednotnou vizuální komunikaci a odlišení se od konkurence.

ikona pro vizualizaci grafiky

Grafika

Kvalitní grafické návrhy pro web, sociální sítě či tiskoviny posilují povědomí o značce. Na základě vašich požadavků zpracuji grafiku, která bude v souladu se stávajícími podklady nebo je sjednotím tak, aby působily konzistentně.

Nabídka služeb

Spolupráce se zaměřením na budování značky může zahrnovat tyto oblasti

ikona pro vizualizaci analýzy

Analýzy

Analyzuji pozice na trhu, cílové skupiny, konkurenci a strategie rozvoje podnikání.

ikona konkurenční výhody

Konkurenční výhody

Pomůžu definovat konkurenční výhody vašich produktů a služeb.

ikona pro vizualizaci strategie

Strategie odlišení

Zformuluji jedinečné vlastnosti, aspekty značky a komunikační styl.

ikona pro vizualizaci komunikace

Styl komunikace

Optimalizuji interní a externí komunikaci značky, tón a způsob sdělování informací.

ikona pro vizualizaci grafiky

Barvy a typografie

Vyberu kombinace barev a typografie, vhodných pro reprezentaci vaší značky.

ikona kniha, brand manuály

Brand manuály

Zpracuji manuály pro konzistentní komunikaci a vizualizaci vašeho brandu.

ikona počítač pro webovou grafiku na míru

Webová grafika

Vyrábím grafické elementy (ikony, pozadí, logotypy) na míru webu.

ikona pro vizualizaci tiskovin

Tisková grafika

Navrhuji vizitky, letáky, rollupy, outdoor bannery a další tiskoviny.

ikona pro vizualizaci tisku

Realizace

Zajistím kvalitní tisk veškeré tiskové grafiky, od jednoho kusu po velkonáklad.

Domluvte si konzultaci zdarma

Potřebujete optimalizovat stávající web či navrhnout nový digitální produkt, který reflektuje současné trendy a zároveň stojí na ověřených technologiích? Kontaktujte mě a domluvíme nezávaznou úvodní konzultaci v délce do 30 minut zdarma.

Ptáte se

Často kladené dotazy

Jak se liší branding a vizuální styl?

Přestože se často zaměňují, vizuální styl ani jeho prvky nelze označit za branding samotný. Analýza brandu a budování značky jsou mnohem komplexnější a zahrnují také formulaci faktorů souvisejících s podnikáním, které jsou důležité pro samotnou značku. Vizuální styl je součástí brandingu, jde o vizualizaci značky v podobě loga, použitých barev, volby typografie a příp. další viditelné prvky.

Co potřebuji k zadání zakázky?

K zadání zakázky potřebujete co nejpřesnější popis výstupů, které požadujete. Může to být brand manuál nebo jeho části, grafický manuál či návrh vizuálního stylu v rámci výroby webu, příp. představy o zpracování grafiky. Podle zadání se odvíjí výsledná cena, která může být koncipovaná jako projektová nebo hodinovou sazbou.

Jak dlouho trvá realizace grafických podkladů?

Jednodušší grafické elementy či návrhy tiskovin je možné zpracovat v řádu hodin nebo dní. U komplexnějších projektů (editovatelné šablony na sociální sítě, sety tiskovin atd.) navrhuji časový rámec. Podle složitosti může zpracování trvat několik dní, ale i týdnů.

Jaký typ grafiky děláte?

Zaměřuji se zejména na výrobu grafických podkladů na míru pro webové stránky, včetně tvorby logotypů, úprav fotografií apod. Dlouhodobým klientům nabízím také výrobu grafiky pro sociální sítě a tiskoviny, které jsou v souladu s designem webu. V případě zájmu zajistím tisk ve skvělé tiskárně.